Všechny objednávky expedujeme až 2.1.2024 Do Nového roku přejeme spoustu radosti a spokojené bříško všem chlupáčům. 🐶❤️

PŘEDCHOZÍ BOXY A PAMLSKY

Jak se do lesa volá, byl podzimním a zároveň prvním Mystery boxem Vrtíme

1_IMG_20221025_173542_168 (1)

Říjnový Mystery box se nesl duchu lesa a zvířátek, které tam najdete. Tři různé verze (pro kočičky, pro mrně a pro kámoše) mystery boxu, jak jej neznáte. Opravdová kombinace péče, zábavy, dobrot a nezapomněli jsme ani na páníčky. Všechny části boxíků, které se nedoprodaly můžete postupně nalézt na našem e-shopu. A přihodit si tak dáreček k vánočnímu nákupu pro vaše chlupáče. 

IMG_20221025_173538_792

 

Něco pro páníčka

Mysleli jsme na deštivé podzimní dny a chtěli přinést trochu vtipu a zábavy i pro dvojnožce. Proto jste mohli v boxíku objevit malé počteníčko, u kterého se celá smečka Vrtíme opravdu zasmála. Jednalo se o knížku "Co si vaše kočka doopravdy myslí?" a titul ve stejném duchu "Co si váš pes doopravdy myslí?" pro pejskaře. Protože nám několik knih zbylo, můžete je dostat buď jako dárek k nákupu nebo si ji zakoupit na našem e-shopu v sekci "pro páníčky". A co vy? Také jste se pobavili?

3 (1)

Zdroj: Knihcentrum.cz

Ale co v boxu našli naši čtyřnozí parťáci? 

Srnčí bobky

Takový "kolega" králičích bobků nesměl chybět v podzimním boxíku. Srnčí maso je lákavé svou vůni a vhodné i pro kočičky a pejsky na dietce. Velikostí akorát na cvíčo nebo do interaktivních hraček. :) Zvěřina má vyšší obsah minerálních látek (sodík, draslík, železo, fosfor) a vitamínů skupin B než maso krmných zvířat a i proto jsme ji do balíčku zařadili. Podzimní sychravé počasí dává zabrat nejen nám, ale také našim čtyřnohým parťákům. Jedná se pouze o svalovinu, sušenou bez jakýkoliv změkčovadel a chemie – pamlsek je tedy tvrdší. Tento pamlsek našli v boxíku všichni chlupáči. Pokud jsi boxík nestihl, můžeš si srnčí bobky koupit >> zde <<. Na e-shopu zůstane už na stálo, protože patří mezi ty nejoblíbenější pamlsky. Najdeš je jak ve verzi o 50 gramech, tak i rovnou 100 gramů.

6201387

52AFF75B-2C5A-416D-A512-06A194CCFF73

Srnčí bobečky pro vás usušila Koko Charlie

Chrochtající pytlík

Ten ideální žvýkací pamlsek pro psí mazly. Opravdová ulovená kořist – vepřové uši pro větší kámoše, záušky pro mrně. Ať už jste dávali za odměnu, nebo jako chvilkovou zábavu v ošklivém počasí, dali jste chlupáči pochoutku bohatou na vápník, přírodní protein, elastin a kolagen. Zároveň si u žvýkaní hafan vyčistí zoubky a posílí žvýkací svaly. U nás na e-shopu najdeš záušky od SokolFalco, je to stále chrochtající pytík. Vepřové uši jsou momentálně již z Natureca. Za obě značky ručíme. 

Bez názvu-1-02(Ušiska nám pro vás poslal SokolFalco)

Peří na vodě

Co by to bylo za za podzimní nálož ňaminek, bez pořádného masénka. Často je v lese u rybníka naši parťáci najdou, a že to kolikrát je opravdová jízda! A jelikož jsou kachny velmi oblíbené, našli je v boxíku jak psí, tak i kočičí kamarádi. Pro ty kočičí, jsme je velikostně upravili. Kachní maso je snadno stravitelné, je dobrým zdrojem vitamínu A a B3 (niacinu), jakož i řady minerálů. Pamlsky jsou měkké (a to díky trošce škrobu, který je v tomto množství lehce stravitelný) a vhodné i pro starší mazly nebo šťěnda. 

Bez názvu-1-05

BRD06223-min

Kachní masénko pro vás připravili v BoneApetit

Hon na zajíce

A co teprve, když je někde zajda? Přeci ho nenecháme jen tak si pobíhat, že ne. Aby jsme psím mazlům dopřáli i trošku kousání i s dentální péčí, nechali jsme na míru vytvořit tyčky z králíka a kelpou. Masko dietní, kelpa na zoubky, vystaráno :-) I když věříme, že někteří chlupáči by si zajdu raději chytili sami,´tak se nám povedlo naservírovat pod čumák pečenou fajn tyčku. Doplněná o ovesné vločky nebudou starosti s trávením a bolavým bříškem. Kočičí parťáci měli ve stejném balíčku sůši z králíka. Protože je přeci o něj neochudíme. Sušenky dostaly čtyřlístkový tvar, doplněny byly šantou kočičí a spojeny rýžovou moukou. (Dobře stravitelná, bez výrazné chuti). Ručně připraveny přímo pod kočičí čumáček. 

Bez názvu-1-01

Tyto ňamky pro vaše chlupáče ručně upekla Koko Charlie

Co bude k večeři? 

Kromě pamlsků jsme samozřejmě nemohli zapomenout na pořádnou várku zvěřinového masénka na véču. Vybrali jsme pro vás konzervičky, které jsou samé maso! Značka SokolFalco si totiž zakládá na principu, že do konzerv nepatří žádná dochucovadla ani jiné konzervační látky. Jedná se o českou rodinnou firmu, kterou založil veterinář MVDr. Jiří Sokol. Všechny konzervy plní ručně a jelikož nám ještě nějaké zůstaly, mrkněte do sekce konzervy a kapsičky. Tyhle od SokolFalco totiž potěší kvalitou a budete se sice divit, ale nezatíží peněženku!. A o tom nás i přesvědčili.

Bez názvu-1-04

Trocha péče 

Kaluž, déšť... a pak všichni víme, jak to vypadá. My jsme přišli s malou pomocí. Chtěli jsme ale něco opravdu přírodního a nejlépe z našich krajin. Narazili jsme na značku Caltha, která splnila naše očekávání a my vám od nich do boxíku přihodili jejich tuhý šampón. To nejlepší je nimbový olej, který ulevuje zarudlé, svědící a podrážděné kůži, hydratuje vysušenou pokožku. Také napomáhá udržovat fyziologické vlastnosti kůže a tím přispívá ke snížení tvorby lupů. Nimbový olej má specifickou vůni, která není příjemná obtěžujícímu hmyzu. Ano... i na podzim stálé něco lítá. Pokud proběhnete každou kaluž, rádi se rochníte v bahínku,... nebo z toho deště máte mokré i bříško – tak přejeme koupání zdar! :-)

1_caltha_tuhy_sampon_nimbovy_olej2-600x600

Zdroj fotografie: Caltha 

A co ta zábava? 

Samozřejmě v duchu lesa. Pro psí kámoše jsme vybrali hračky značky NUF NUF, které jsou vyráběny z přírodních materiálu. Přijdete na to docela snadno, protože Sirius opravdu testoval: "Prvně odstraníme křidélka kachny, aby nám neuletěla. Pak nožky, aby neutekla. Přes hlavu mrkneme dovnitř... Co to? To neznám!" Ano, tyto hračky jsou plněny kokosovým vláknem (přírodní a vhodné pro alergiky). Vyrobeny jsou z hovězí kůže, což určitě ocení i majitelé šťěnátek, protože kůže je šetrná k mléčným zoubkům. To stejné platí i u hračky pro malé hafíky. Jen místo kachny dostali moudrou sovu. Příště, až budete na lovu, určitě něco chytíte. Na těchto hračkách si totiž pořádně procvičíte tlamičku! :) Kočičkám jsme zase vybrali hračku, která nám připomněla stromeček. Díky účinkům, které na kočičku bude mít, se z mí stane opravdová lesní víla! A navíc je to super přírodní! Kmen je z Matabi – což posunuje do úplně jiných výšin, protože dřívko vyvolá pocit euforie. A co koruna stromu? Šanta, která má povzbuzující a hrací efekt. Navíc naše lesní víly boudou mít čisté zoubky. Takže 3 v 1 – radost, péče a zábava.

IMG_20221101_145143

IMG_20221026_175240_245

 

 

 

 

Nezapomeňte nás sledovat na instagramu, kde pravidelně sdílíme novinky, témata aktuálních boxů a samozřejmě i vaše fotky. V dalším článku se podíváme na zoubek listopadovému a zároveň i prosincovému boxu, který ponese netradiční téma Vánoce ve filmu.