Všechny objednávky expedujeme až 2.1.2024 Do Nového roku přejeme spoustu radosti a spokojené bříško všem chlupáčům. 🐶❤️

O NÁS

Kdo jsme a co přinášíme?

Jsme smečka Vrtíme – prozatím je nás pět a máme osmnáct nohou. Jedna člověčina jménem Týna a čtyři chlupáči. V budoucnu budeme člověčiny dvě.

… všichni vám zde projekt postupně představíme.

Společnými silami chceme zajistit pro vás a vaše mazlíčky ty nejlepší služby a sortiment. E-shop Vrtíme, proto není standardním obchodem s chovatelskými potřebami, ale jeho prioritou je nabídka dvou vymazlených služeb – TAJUPLNÝ MYSTERY BOX s parádními tématy (měnící se každý měsíc) a PAMLSKY DO SCHRÁNKY. Vše je mířeno na kočičky a pejsky. E-shop je doplněn o doplňkový sortiment, který se skládá především z toho, co nenašlo své spokojené bříško v Mystery Boxu nebo pamlscích do schránky. Většina sortimentu, a především pamlsky, jsou vyráběny na míru od lokálních výrobců a splňují ty nejpřísnější požadavky na kvalitu. Některé naše budoucí spolupráce jsou vázány i na chráněné dílny nebo rodinné řemeslo. Jde nám o co největší přesah. A protože víme, že ne všichni chlupáči mají štěstí na skvělé rodiny, rozhodli jsme se navázat spolupráci s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat. Vrtíme chce nejen rozdávat radost, ale také pomáhat, pečovat a při tom dbát na to, aby naše planeta tolik nestrádala. Zdraví a radost nejen našich chlupáčů jsou totiž jednou z hlavních priorit tohoto projektu.

IMG_6758a

Vlevo Týna – zakladatelka projektu, vpravo Ája – majitelka Ebbi a budoucí pomocník, Sirius – obchodní partner a Ebbi – naše tisková mluvčí :-)

Název Vrtíme vznikl z typického znaku našich mazlíčků, ocásku, a jejich vyjadřování emocí skrze něj. Hlavním cílem je totiž hlavně radost a potěšení – řídíme se heslem: Ráj pro mazlíčka, nebe pro páníčka!

Proč jsme začali skrze HIT HIT?

Dáváme do projektu vše. Čas, kreativu, nápady i finance. Abychom však mohli realizovat všechny naše vize a cíle a začít, potřebovali jsme pomoc. Máme prostory i vybavení, máme plán, navázali jsme spolupráce, … ale stále nám chyběly prostředky k tomu, abyste mohli nalézt opravdový ráj. Bylo zapotřebí vytvořit prostředí, kde můžete objednat služby a přinést tak radost svým mazlíčkům – bez toho to zkrátka nejde. Můžete se sami podívat, jak jsme na HIT HIT představili náš projekt.

 

Jak to všechno začalo?

Jako majitelka psa s citlivým zažíváním a samozřejmě i jako zákazník jsem si začala všímat, že přestávám být spokojená s kvalitou produktů, které jsou na trhu. Hračky na jedno kousnutí (o bezpečnosti a závadnosti některých materiálu ani nemluvě) a pamlsky z obilovin a s chemickými dochucovadly plní regály velkých obchodních řetězců. O ekologii obalového materiálu ani nemluvě. Za cenu dlouhé trvanlivosti naši mazlíčci pomalu sežvýkají více pšenice a glycerinu než jejich přirozené potravy. Chtěla jsem zkrátka kvalitu. Místo toho jsem v uličkách obchodu luštila bleší písmenka a odhalovala nemilá překvapení, která popisovala „kvalitní“ výrobek.

Po průzkumu spokojenosti dalších chovatelů koček a psů bylo jasné, že v tom ten můj chlupáč není sám. Někteří dotazovaní dokonce zmiňovali, že si raději vyrábí pamlsky pro své mazlíčky doma, a to hned z několika důvodů:

 • Pochybují o kvalitě – a bylo jich opravdu mnoho.
 • Jejich mazlíček má alergii na některé suroviny – všimněte si, že v i v některých hovězích pamlscích najdete velké procento „zbytků“ z kuřecího, a hned je tady kámen úrazu.
 • Nejen kočky, ale i psi jsou často velice vybíraví – jeden druh pamlsků přeci nebudou jíst celý týden.
 • I množství je důležitým faktorem – Doga a čivava si v tomto asi ťapku nepodají.

story_image_1660675081729

 

Co Vrtíme přináší?

Na začátku celého projektu stojí dvě služby, které jsou vytvořeny na míru a naleznete je na e-shopu. Postupně se na e-shopu, který bude spuštěn už na podzim tohoto roku, objeví i doplňkový sortiment. A o co se vlastně jedná?

story_image_1660679334183

story_image_1660679713786

 

 

PAMLSKY DO SCHRÁNKY

 

Jak již název vypovídá, jedná se o službu doručování pamlsků do vašich schránek. To je ale jen začátek! Pamlsky totiž mizí zázračným tempem – nemusíte se ale bát, že by na vás váš chlupáč zase házel smutná očka. Služba totiž funguje v předplatném a četnost doručování si můžete zvolit. Každý týden, co čtrnáct dní, nebo jednou za měsíc – vy totiž sami víte, kolik pamlsků je potřeba a tato možnost zaručí, že jich bude vždy dostatek! Ať už tedy máte mlsného kocoura, roztomilého buldočka nebo bernardýna, věřte, že se budou těšit pokaždé, když vykročíte ke schránce! Žádný kurýr, žádné fronty v obchodech a záruka té nejvyšší kvality. A jak vlastně zaručíme tu opravdovou kvalitu? To si můžete přečíst níže v kapitole „Naše vize“. Obsah balíčku se navíc mění každý týden, proto si i ti největší mlsouni přijdou na své. Jelikož se snažíme vše opravdu dělat na míru, vždy máte možnost zmínit například výše zmíněné, problémové alergie. Gramáž jednoho balíčku je vždy okolo 100 g (gramáž se mění v závislosti na velikosti a druhu pamlsků) – jedná se tedy o standardní gramáž, kterou běžně nakupujete v obchodech. Balíčky budou odesílány pravidelně, proto i vy budete vědět, kdy si "poštu" vybrat. 

Bude to tedy úplně jednoduché:

 • Vyberete, zda chcete doručovat pamlsky pro pejska nebo kočičku (případně obojí),
 • jak často chcete, aby vám přicházely do schránky (jednou týdně, jednou za čtrnáct dní nebo jednou za měsíc)
 • zvolíte si, jak dlouho vám mají pamlsky chodit,
 • a to je vše! – stačí jen otevřít schránku :)

story_image_1660675213317

 

VRTÍME MYSTERY BOX

 

story_image_1660932615238

Máte rádi překvapení? Chcete kromě mlsání pro svého mazlíka také porci péče a pořádné zábavy? Tak i tato varianta bude na e-shopu k dispozici. Tajuplnou zásilku můžete vyzkoušet jednorázově, a přesvědčit se, zda je tento produkt právě pro vás. Věříme, že se pak objeví mnoho těch, kteří využijí i možnost předplatného. Každý měsíc je box stylizován do zajímavého tématu, takže žádná nuda se tady nekoná! Varianty, které nabízíme jsou pro malé pejsky, pro střední a velké rošťáky a také pro kočičky. Veškerý obsah bude nejprve pečlivě kontrolovat náš tým Vrtíme – produktový specialista Buddy a kontrolor kvality Leo. Mystery boxy budou odesílány pravidelně, proto i vy budete vědět, kdy přijdou. Stejně jako u Pamlsků do schránky, vždy máte možnost zmínit alergie. 

Bude to tedy úplně jednoduché:

 • Vyberete, zda chcete tajuplnou zásilku pro pejska nebo kočičku (případně obojí),
 • u pejska zvolíte velikost (do 10 kg, nad 10 kg),
 • jak často chcete, aby vám Mystery box přicházel – jednorázově nebo v předplatném (každý měsíc, nebo kvartálně)
 • v případě, že objednáte předplatné na měsíc zvolíte také délku doručování,
 • a to je vše! Můžete se vy i váš mazlíček těšit, co vše v tajuplném Mystery boxu objevíte :)

story_image_1660675237376

Na čem stojí celý projekt Vrtíme – vize, které stojí za to

 

1. Pamlsky jsou vyrobeny převážně na míru, a to díky spolupráci s českými výrobci,

2. U nás najdete jen ověřené a nejčastěji lokální značky,

3. Navazujeme spolupráci s chráněnými dílnami, malými živnostníky a firmami nebo rodinným řemeslem,

4. Spojíme se s organizacemi na pomoc zvířatům v nouzi – radost putuje všemi směry!

 • Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, s organizací Tlapro a občas pomůžeme i v jiných projektech

5. Podporujeme ekologické zpracování nejen u obalů.

story_image_1660679400696

story_image_1660679414941

 

 

Rozvoj Vrtíme do budoucna

Těmito dvěma službami nekončíme, naopak. Je to jen začátek dlouhé, avšak radostné cesty. Nemůžeme říct, kdy to bude, ale už jen tato kampaň nám pomáhá jít kupředu. V současné době pečlivě vybíráme partnery na spolupráci, kteří by mohli na e-shopu obsadit kategorii doplňkového sortimentu.

story_image_1660675327700

 

 

Ať už pouze sny nebo reálná budoucnost... Jdeme tomu naproti!

1. Plánujeme a připravujeme vlastní značku produktů, která bude nejen chutná, ale také velmi hravá!

 • První náznak můžete vidět u série "bobků" - čisté sušené maso bez přidaných látek, které se hodí jak na cvíčo, tak i jen tak za odměnu. Je vhodné jak pro pejsky, tak i pro kočičky :) 
 • A přitom dodržíme naše zásady – českou, kvalitní a ekologickou výrobu.

2. To nejlepší online nákupní prostředí, a ještě lepší servis, vše na míru.

3. Organizacím na ochranu zvířat budeme chtít pomoci nejen finančně a materiálně, ale chystáme také parádní akce a eventy!

4. Bezobalová prodejna, kde mají chlupáči dveře dokořán.

5. Neochudíme pejsky a kočičky ani u našich sousedů v zahraničí.

story_image_1660675347967