O NÁS

Kdo jsme a co přinášíme?

Jsme smečka Vrtíme – prozatím je nás pět a máme osmnáct nohou. Jedna člověčina jménem Týna a čtyři chlupáči. V budoucnu budeme člověčiny dvě.

… všichni vám zde projekt postupně představíme.

Společnými silami chceme zajistit pro vás a vaše mazlíčky ty nejlepší služby a sortiment. E-shop Vrtíme, proto není standardním obchodem s chovatelskými potřebami, ale jeho prioritou je nabídka služby PAMLSKY DO SCHRÁNKY. Vše je mířeno na pejsky, ale i kočičky. Většina sortimentu, a především pamlsky, jsou vyráběny na míru od lokálních výrobců a splňují ty nejpřísnější požadavky na kvalitu. Když se objeví příležitost, najdete u nás i Mystery box. Stylizován do parádního tématu potěší bříška psí i kočičí, zabaví radostí naplněnými hračkami a občas i nějakou tou péčí.

Některé naše budoucí spolupráce jsou vázány i na chráněné dílny nebo rodinné řemeslo. Jde nám o co největší přesah. A protože víme, že ne všichni chlupáči mají štěstí na skvělé rodiny, rozhodli jsme se ať už materiálně či finančně přispívat na dobré účely nebo se účastnit projektů, které pomáhají. Vrtíme chce nejen rozdávat radost, ale také pomáhat, pečovat a při tom dbát na to, aby naše planeta tolik nestrádala. Zdraví a radost nejen našich chlupáčů jsou totiž jednou z hlavních priorit tohoto projektu.

IMG_6758a

Vlevo Týna – zakladatelka projektu, vpravo Ája – majitelka Ebbi a budoucí pomocník, Sirius – obchodní partner a Ebbi – naše tisková mluvčí :-)

Název Vrtíme vznikl z typického znaku našich mazlíčků, ocásku, a jejich vyjadřování emocí skrze něj. Hlavním cílem je totiž hlavně radost a potěšení – řídíme se heslem: Ráj pro mazlíčka, nebe pro páníčka!

Proč jsme začali skrze HIT HIT?

Dáváme do projektu vše. Čas, kreativu, nápady i finance. Abychom však mohli realizovat všechny naše vize a cíle a začít, potřebovali jsme pomoc. Máme prostory i vybavení, máme plán, navázali jsme spolupráce, … ale stále nám chyběly prostředky k tomu, abyste mohli nalézt opravdový ráj. Bylo zapotřebí vytvořit prostředí, kde můžete objednat služby a přinést tak radost svým mazlíčkům – bez toho to zkrátka nejde. Můžete se sami podívat, jak jsme na HIT HIT představili náš projekt, který se od začátku změnil a vyvíjel do současné podoby.

 

Jak to všechno začalo?

Jako majitelka psa s citlivým zažíváním a samozřejmě i jako zákazník jsem si začala všímat, že přestávám být spokojená s kvalitou produktů, které jsou na trhu. Hračky na jedno kousnutí (o bezpečnosti a závadnosti některých materiálu ani nemluvě) a pamlsky z obilovin a s chemickými dochucovadly plní regály velkých obchodních řetězců. O ekologii obalového materiálu ani nemluvě. Za cenu dlouhé trvanlivosti naši mazlíčci pomalu sežvýkají více pšenice a glycerinu než jejich přirozené potravy. Chtěla jsem zkrátka kvalitu. Místo toho jsem v uličkách obchodu luštila bleší písmenka a odhalovala nemilá překvapení, která popisovala „kvalitní“ výrobek.

Po průzkumu spokojenosti dalších chovatelů koček a psů bylo jasné, že v tom ten můj chlupáč není sám. Někteří dotazovaní dokonce zmiňovali, že si raději vyrábí pamlsky pro své mazlíčky doma, a to hned z několika důvodů:

 • Pochybují o kvalitě – a bylo jich opravdu mnoho.
 • Jejich mazlíček má alergii na některé suroviny – všimněte si, že v i v některých hovězích pamlscích najdete velké procento „zbytků“ z kuřecího, a hned je tady kámen úrazu.
 • Nejen kočky, ale i psi jsou často velice vybíraví – jeden druh pamlsků přeci nebudou jíst celý týden.
 • I množství je důležitým faktorem – Doga a čivava si v tomto asi ťapku nepodají.

story_image_1660675081729

  

PAMLSKY DO SCHRÁNKY

 

Jak již název vypovídá, jedná se o službu doručování pamlsků do vašich schránek. To je ale jen začátek! Pamlsky totiž mizí zázračným tempem – nemusíte se ale bát, že by na vás váš chlupáč zase házel smutná očka. Služba totiž funguje v předplatném a četnost doručování si můžete zvolit. Každý týden, co čtrnáct dní, nebo jednou za měsíc – vy totiž sami víte, kolik pamlsků je potřeba a tato možnost zaručí, že jich bude vždy dostatek! Ať už tedy máte mlsného kocoura, roztomilého buldočka nebo bernardýna, věřte, že se budou těšit pokaždé, když vykročíte ke schránce! Žádný kurýr, žádné fronty v obchodech a záruka té nejvyšší kvality. A jak vlastně zaručíme tu opravdovou kvalitu? To si můžete přečíst níže v kapitole „Naše vize“. Obsah balíčku se navíc mění každý týden, proto si i ti největší mlsouni přijdou na své. Jelikož se snažíme vše opravdu dělat na míru, vždy máte možnost zmínit například výše zmíněné, problémové alergie. Gramáž jednoho balíčku je vždy okolo 100 g (gramáž se mění v závislosti na velikosti a druhu pamlsků) – jedná se tedy o standardní gramáž, kterou běžně nakupujete v obchodech. Balíčky budou odesílány pravidelně, proto i vy budete vědět, kdy si "poštu" vybrat. 

Bude to tedy úplně jednoduché:

 • Vyberete, zda chcete doručovat pamlsky pro pejska nebo kočičku (případně obojí),
 • jak často chcete, aby vám přicházely do schránky (jednou týdně, jednou za čtrnáct dní nebo jednou za měsíc)
 • zvolíte si, jak dlouho vám mají pamlsky chodit,
 • a to je vše! – stačí jen otevřít schránku :)

story_image_1660675213317

 

VRTÍME MYSTERY BOX

 

story_image_1660932615238

Máte rádi překvapení? Chcete kromě mlsání pro svého mazlíka také porci péče a pořádné zábavy? Tak i tato varianta je na e-shopu k dispozici. Tajuplnou zásilku můžete vyzkoušet jednorázově, a přesvědčit se, zda je tento produkt právě pro vás. Box je stylizován do zajímavého tématu, takže žádná nuda se tady nekoná! Varianty, které nabízíme jsou pro malé pejsky, pro střední a velké rošťáky a také pro kočičky. Veškerý obsah bude nejprve pečlivě kontrolovat náš tým Vrtíme – produktový specialista Buddy a kontrolor kvality Leo. Stejně jako u Pamlsků do schránky, vždy máte možnost zmínit alergie. 

Bude to tedy úplně jednoduché:

 • Vyberete, zda chcete tajuplnou zásilku pro pejska nebo kočičku (případně obojí),
 • u pejska zvolíte velikost (do 10 kg, nad 10 kg),
 • a to je vše! Můžete se vy i váš mazlíček těšit, co vše v tajuplném Mystery boxu objevíte :)

story_image_1660675237376

Na čem stojí celý projekt Vrtíme – vize, které stojí za to

1. Pamlsky jsou vyrobeny převážně na míru.

2. U nás najdete jen ověřené produkty.

3. Navazujeme spolupráce s malými živnostníky. 

4. Přispíváme na pomoc pejsků a kočiček v nouzi – radost putuje všemi směry!

5. Podporujeme ekologické zpracování nejen u obalů.

 

 

Rozvoj Vrtíme do budoucna

Tady rozhodně nekončíme, naopak. Je to jen začátek dlouhé, avšak radostné cesty. Nemůžeme říct, kdy a co doplní e-shop nebo na jaké akci se objevíme. V současné době pečlivě vybíráme partnery na spolupráci, kteří by mohli na e-shopu obsadit kategorii doplňkového sortimentu.

story_image_1660675327700

 

 

Ať už pouze sny nebo reálná budoucnost... Jdeme tomu naproti!

Plánujeme a připravujeme vlastní značku produktů, která bude nejen chutná, ale také velmi hravá. První náznak můžete vidět u série "bobků" - čisté sušené maso bez přidaných látek, které se hodí jak na cvíčo, tak i jen tak za odměnu. Je vhodné jak pro pejsky, tak i pro kočičky :) A přitom dodržíme naše zásady – českou, kvalitní a ekologickou výrobu.

 

story_image_1660675347967