Všechny objednávky expedujeme až 2.1.2024 Do Nového roku přejeme spoustu radosti a spokojené bříško všem chlupáčům. 🐶❤️

Hračka Scooby – Sovička

Kód: 117
Neohodnoceno
Značka: NUFNUF
240 Kč
Skladem (>5 ks)

Jsi hafík, který hledá 100% přírodní hračku? Miluješ vůni hovězí kůže? ... A co když hračce chceš dát za vyučenou? Tak tahle sovička je přesně pro tebe!

Vůbec nevadí, pokud proběhne pořádný zápas. Sovička je plněna přírodním kokosovým vláknem, takže žádná starost, že by váš hafík snědl nějaké toxické syntetické výplně. A pokud máte doma štěňátko, tak tato hračka je na mléčné zoubky naprosto skvělá. I přetahovanou si můžete zahrát, a to díky nožičkám z provázku :) 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Hračka Scooby při hře podporuje procvičování žvýkacích svalů a zároveň pomáhá odstranit zubní kámen.

  • Atraktivní vzhled: hračka ve veselých barvách a tvaru podporuje přirozené instinkty a hravost psa.
  • Kvalitní hypoalergenní materiál: hračka je vyrobena z jemné hovězí kůže a plněna kokosovým vláknem. 
  • Vhodná i pro štěňata: vhodná pro mléčné nebo malé zuby.

Materiál: 100% semišová kůže, kokosové vlákno 

Velikost: 22 cm výška, 11 cm šířka

Fotografie hravého psíka nám zaslala Lucy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: