Aukce plná lásky s Tlapro

Aukce pro opuštěná zvířata se koná před Vánoci již třetím rokem. Vrtíme se účastnilo i v roce 2023 a přispělo tak podruhé svými výrobky. Přidejte se k nám a podpořte zvířata v nouzi tím, že si zakoupíte něco krásného a zároveň přispějete na dobrou věc! Co si tentokrát pro svého mazlíčka vyberete? Buďte s námi i v roce 2024 a sledujte, jak můžete pomoci chlupatým kamarádům!

428399438_771362025024350_709765598674593085_n

Proč je tato aukce tak speciální?

Aukce, do které se společnost Vrtíme zapojuje, nabízí mnohem víc než jen příležitost nakupovat. Každý kus je příběhem – příběhem tvůrce, který do svého díla vkládá srdce, i příběhem zvířete, kterému nakonec pomůžeme. Produkty v aukci často pocházejí z ruční výroby a zastupují osobitý přístup k designu a kvalitě. A co je nejzajímavější, výtěžek podporuje zvířata v nouzi. To znamená, že každý nákup mění životy – nejenom zvířat, ale i lidí, kteří se snaží o jejich blaho. Toto spojení komunity, tvůrců a charitativního účelu dělá z každé aukce zážitek, který má hluboký smysl a přináší radost všem zúčastněným.

Jak se Vrtíme zapojilo do aukce?

Poskytnout pomoc tam, kde je to nejvíce potřebné? Vrtíme je tady! S láskou a péčí vybrali produkty ze své nabídky, které by mohly zaujmout a potěšit nejen pejskaře, ale i každého, kdo má rád originální a kvalitní věci. Naše zapojení do aukce je také výrazem poděkování naší komunitě, která nás podporuje a umožňuje nám pomáhat. Každý příspěvek do aukce je krokem k lepšímu životu zvířat v nouzi a způsobem, jak ukázat, že společně můžeme udělat velký rozdíl.

Které produkty můžete na aukci najít?

Na aukci naleznete široký sortiment produktů, které jsou nejen praktické. Mezi nabízenými předměty najdete ručně šité pelíšky, originální hračky pro psy a kočky, designové obojky a vodítka, stejně jako plno věcí každodenní potřeby pro dvojnožce. Pro dvojnohé se v aukci od jiných dárců objevily knihy, kalendáře, hrnečky, domácí zavařeniny, kosmetika i ozdoby na stromeček. Zkrátka vše od A do Z. Vrtíme se do aukce snaží vybrat takové produkty, které přinesou radost nejen zvířatům, ale také jejich majitelům. V roce 2022 a 2023 jste tak mohli zakoupit Mystery boxy, ručně vyráběné dřevěné ozdoby s tématikou kočiček a psů, ale i krásné a originální motýlky. Vše s jasným cílem – podpořit zvířata v nouzi a zároveň nabídnout něco výjimečného pro milovníky zvířat.

Jak vaše nákupy přispívají na dobrou věc?

Každý váš nákup na aukci má přímý vliv na zlepšení podmínek pro zvířata v nouzi. Peníze z aukce pomáhají pokrýt náklady na léčbu, krmivo, očkování a kastrace. Kromě toho se podporují i dlouhodobé projekty, jako je výstavba nových přístřešků nebo vzdělávací programy o správném zacházení se zvířaty. Účastí v aukci tedy nejenže získáte něco krásného pro svého mazlíčka nebo člověčího kamaráda, ale také máte jistotu, že vaše peníze jdou na dobrou věc a přispíváte k lepšímu zítřku pro mnohé zvířecí společníky.

Děkujeme za vaši podporu!

Jaký byl náš dopad na aukci v minulém roce?

V minulém roce jste díky vaší neuvěřitelné podpoře na aukci výrazně přispěli k zlepšení kvality života zvířat v nouzi. Díky Vám se v roce 2022 pro zvířata v nouzi podařilo vybrat neuvěřitelných 🎉 160 811 Kč! V roce 2023 to bylo 126 842 Kč 🎉Tyto prostředky umožnily léčbu stovky zraněných a nemocných zvířat, poskytly útočiště pro ty, které byly opuštěné, a zároveň přispěly k osvětě o problematice opuštěných a zneužívaných zvířat nebo nutnosti kastrace.

Za vaši štědrost v minulých letech vám patří naše srdečné díky.

Jak se můžete zapojit v roce 2024?

Chcete-li i v roce 2024 přispět k dobré věci a pomoci zvířatům v nouzi, máte několik možností. Můžete se zúčastnit aukce Tlapro jako kupující a vybrat si z unikátních produktů, které jsou v nabídce. Pokud jste tvůrce nebo podnikatel, můžete do aukce přispět vlastními výrobky nebo službami. Také můžete pomoci šířením povědomí o aukci ve svém okolí, sdílením informací na sociálních sítích nebo prostě tím, že o aukci řeknete svým přátelům a rodině. Každý, kdo chce pomoci, je vítán, a každé gesto, velké nebo malé, má význam. Sledujte naše stránky a sociální sítě pro další informace o tom, jak se můžete zapojit a udělat tak pozitivní změnu v životech zvířat.