Halloweenská aukce na podporu spolku rozvířila instagram

aukce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj: Pixabay

Završení prvního měsíce, kdy Vrtíme vstoupilo do říše obchodu

Měsíc říjen se blížil ke konci a s ním i téma prvního Mystery boxu. Nesl název "Jak se do lesa volá" a pokud chcete vědět, co se v něm nacházelo za parádní věcičky pro chlupáče, kočičky i páníčky, můžete mrknout >> zde << . Celá smečka si byla vědoma toho, že za první měsíc na trhu nemá tolik možností, jak pomoct organizaci, která se stará o týraná a opuštěná zvířata. To nás ale nezastavilo. Slíbili jsme, že budeme přispívat jakkoliv. S přáním, že Vrtíme bude brzo mít příležitost, jak zněkolikanásobit finanční i materiální příspěvky na činnost spolku. Blížil se Halloween, který ve většině obchodů znamená především slevové akce. Vrtíme se rozhodlo jinak. Ku příležitosti Halloweenu uspořádalo aukci o tři Mystery boxy – pro mrně, pro čičinu i pro kámoše. A tím i završí svůj první měsíc.

První aukce, jednoduchá aukce

V závislosti na (žádných) zkušenostech i složitosti pořádání velkých aukcí se Vrtíme rozhodlo pro nejjednodušší způsob. Přeci jen Vrtíme stále řídí jedna osoba a bylo zapotřebí se připravit i na další měsíc. Na instagramu (a facebooku) byl vydán příspěvek s Halloweenskou tématikou a mohlo se začít. V komentářích se přihazovaly libovolné částky. Nebyla tedy určena minimální cena. Říkali jsme si, že lidé znají hodnotu boxů dle cen na webu a celá akce přinese alespoň malý příspěvek pro spolek. 28. října 2022, v den vydání příspěvku, se začaly objevovat první příhozy! 

Mělo to svá pravidla

Nejen pro účastníky aukce zde musely být základní pravidla. Vrtíme si dalo také jedno. Každý, kdo vyhraje aukci bude zveřejněn u platby, která poputuje na účet spolku. Nejsme to totiž jen my, kdo se snažíme pomoci tam, kde je potřeba. Bez vás by to nešlo. Darovali jsme 3 Mystery boxy a společně přispěli Moravskoslezskému spolku na ochranu zvířat prvním finančním darem.

Jak to celé dopadlo? 

Byla to první aukce Vrtíme, které tehdy na sociálních sítích sledovalo okolo 200 lidí. I přes tak malé číslo se vydražily všechny tři boxy. Tímto chceme poděkovat:

  • Nikol Karmazínové, která vydražila box pro "kámoše" za 600 Kč
  • Lilianě Kůrové, která vydražila box pro "čičiny" za 300 Kč
  • Dominice Gregušové, která vydražila box pro "mrně" za 450 Kč

Na transparentní účet Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat bylo zasláno celkem 1350 Kč. My moc děkujeme za účast v první aukci. Pokud se vám částka zdá malá, je to náš začátek. A také váš. Vrtíme dále věnovalo zboží v hodnotě 2 370 Kč. Neznámá firma, která byla měsíc na trhu. Co víc, díky této aukci se spolek mohl dostat do podvědomí dalších skvělých lidí, kteří mohou spolek podporovat. Ať už finančně, materiálně nebo sdílením a šířením obsahu.

Vrtíme se rozhodlo přispět ještě materiální podporou spolku. Nakoupili jsme a poslali pro pejsky a kočičky s citlivým zažíváním 40 Yoggies jogurtů a půl kila zdravých pamlsků "Srnčí bobky", které jsou vhodné pro alergiky – tímto výběrem jsme mohli poskytnout materiální pomoc většině pejskům a kočičkám. 

První aukce byla skvělým příkladem toho, že i v malém počtu lidí se najdou tací, kteří chtějí pomoci, chtějí podporovat činnosti spolků na pomoc zvířatům. Vrtíme všem moc děkuje a do budoucna budeme dělat vše proto, aby byla angažovanost v oblasti pomoci co největší.