Agility závody s Výcvikárnou

Podporujeme i psí sporty

Jeden podzimní den střídal další. Začala jsem přemýšlet, co dělat se zamítnutým účtem pro reklamu na sociálních sítích (facebooku a instagramu se nelíbí naši kočičí a psí parťáci v reklamě). Mezitím, co jsem řešila neřešitelné, ... jsem obdržela zprávu od Kačky Suchovské z Výcvikárny. Hledala sponzory pro vítěze v neoficiálních agility závodech "Podzimní JumpingParty". Přihlásit se mohl každý, jelikož běželi nejen profíci, ale i začátečníci. A my jsme se rozhodli je podpořit. Výcvikárna se zabývá nejen tréninkem agility, ale také základní poslušností a pomáhá se socializací našich čtyřnohých parťáků. 

Jsme teprve v začátcích, ale i přesto jsme mohli těm nejlepším nabídnout naše parádní služby. A vymysleli jsme i něco navíc. Účastníci na prvních místech v součtech se mohli těšit na naše Mystery boxy s tématem "jak se do lesa volá". Pro druhé místo jsme vytvořili speciální balíčky "Zdravý jako rybka", které zároveň i testujeme a nejspíše i brzo umístíme na náš e-shop. V deštivém počasí, které se na nás během celého závodu mračilo jsme se přesvědčili, že podpořit imunitu nepotřebují pouze páníčci, ale také psí parťáci. (Nebojte, myslíme i na kočičky a testujeme kočičí verzi :-)). Pro třetí místa jsme darovali poukaz na naše parádní Pamlsky do schránky, protože ty se nám opravdu osvědčují. 

My se s Výcvikárnou určitě nevidíme naposledy. Byla to totiž akce, jak se patří. Gratulujeme vítězům, blahopřejeme všem účastníkům. Skvělý zážitek jsme si odnesli i my, z Vrtíme. 

Sirius celou akci bedlivě sledoval, koštoval ňamky od dalších sponzorů a dokonce si pořídil i parádní set obojku a vodítka. No, ... a jelikož se mu tam fakt líbilo, možná se z toho vyklube nějaká ta skvělá spolupráce, aby vaši parťáci mohli mít spokojená bříška a něco parádního na procházky. Nebo rovnou na agility :-)

Rychlou zprávu z Vrtíme podala: Týna <3