Pamlsky do schránky

Kód: 66/NA 66/NA2 66/NA3 66/NA4 66/NA5 66/NA6 66/NA8 66/NA9 66/NA10 66/NA11 66/NA12 66/NA13 66/NA14 66/NA15 66/NA17 66/NA18 Zvolte variantu
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Mystery box
520 Kč 1 440 Kč 2 880 Kč 260 Kč 720 Kč 1 440 Kč 390 Kč 720 Kč 520 Kč 1 440 Kč 2 880 Kč 260 Kč 720 Kč 1 440 Kč 390 Kč 720 Kč od 260 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Vyberte, pro koho chcete tajuplnou zásilku objednat
Vyberte frekvenci doručování
Vyberte délku doručování
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

 

Mizí vám pamlsky zázračným tempem? A nejčastěji, když chcete svého pejska či kočičku odměnit? To známe! Proto jsou tady Pamlsky do schránky, díky kterým vám dobroty pro vaše mazlíčky hned tak nedojdou! Obsah se navíc mění každý týden, a tak si i ti největší mlsouni přijdou na své.

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Jak již název vypovídá, jedná se o službu doručování pamlsků do vašich schránek. Služba funguje v předplatném a četnost doručování si můžete zvolit. Každý týden, co čtrnáct dní, nebo jednou za měsíc – vy totiž sami víte, kolik pamlsků je potřeba a tato možnost zaručí, že jich bude vždy dostatek! Ať už tedy máte mlsného kocoura, roztomilého buldočka nebo dobrmana, věřte, že se budou těšit pokaždé, když vykročíte ke schránce! Žádný kurýr, žádné fronty v obchodech a záruka té nejvyšší kvality. Pamlsky jsou na míru tvořené přesně pro vašeho mazlíčka. Co vám v daný týden přijde se dozvíte na zadní straně sáčku. 

Služba je tvořena tak, aby se vešla do většiny poštovních schránek. Stačí, aby měla schránka standardní otvor o šířce 2,5 cm. 

  • Pamlsky odesíláme každý týden od pondělí do středy
  • Doručení probíhá Českou poštou
  • Balíčky mají gramáž okolo 50 až 70g – v závislosti na druhu a tvaru (gramáž je obdobná té, kterou nakupujete běžně v obchodě)
  • Pamlsky vám přijdou v sáčcích o velikosti 11x18 cm nebo 13x22 cm

Chcete poslat Pamlsky do schránky jako dárek? Napište nám do poznámek, že se jedná o dárek, od kdy chcete začít pamlsky doručovat (my se přizpůsobíme), vypíšete svůj email (pokud to má být překvapení) a nezapomeňte zadat jinou doručovací adresu. 

Můžete nám také připsat do poznámky, že chcete dárkový poukaz a my vám ho na váš e-mail zašleme. Protože radost by měla být pro všechny čtyřnohé i dvojnohé.