Vrtíme se stěhuje, všechno musí pryč! Pro spokojené bříško je teď ta nejlepší doba. Už jsi omrknul všechny ty parádní věci, co ti páníček může koupit třeba pod stromeček?

Vánoční bavlněné lízátko

Kód: 225
Neohodnoceno
Značka: Akinu
79 Kč –37 %
190190209. . .o
79 Kč –37 % 49 Kč
Skladem (4 ks)

Akinu Vánoční bavlněné lízátko je veselá vánoční hračka pro vašeho parťáka. Hračka má 18 centimetrů a tak se hodí malým hafíkům, kteří budou s lízátkem kypřit roztomilostí. Větší hafani budou mít lízátko s vánoční atmoškou rovnou do tlamičky. 

K dokonalé vánoční atmosféře ještě něco chybí? To bude určitě vánoční hračka pro vašeho čtyřnohého přítele! Vánoční náladu totiž můžete dopřát i svému pejskovi díky tomuto bavlněnému lízátku. Tato hračka oživí vaší sbírku hraček, a pokud váš parťák miluje přetahování, je lízátko jasnou volbou.

Hračka pro psa je splétaná, bavlněná a je vhodná jako aportovací pomůcka nebo pro přetahování se s pejskem. Bavlněné hračky jsou číslo jedna v hračkách pro psy díky své nízké ceně, kvalitnímu provedení a všestrannému využití.

 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

V čem je Akinu Vánoční bavlněné lízátko 18 cm prima?
- krásný vánoční vzhled
- vhodné k přetahování
- příjemný lehký materiál

Velikost: 18 cm
Vhodné pro: všechny pejsky a Vánocemi nadšené páníčky
Materiál: bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: