Zvukový Pes-tival

Kód: 375
Značka: P.L.A.Y.
329 Kč
Vyprodáno

Hračka ve tvaru sluchátek pro čtyřnohé DJe. Nejenže budeš vypadat jako opravdový hudební milovník, ale navíc ta sluchátka zvládnou i nějaké psí kusy! Hračku tvoří dvouvrstvý potah a zesílené šití, takže rozhodně se před úplným K.O. připrav na pár kol. A až zjistíš, že klapky pískají, bude z tebe ten nej DJ – ukaž páníčkovi, jaké remixy s těmito sluchátky umíš vytvořit! 

A pokud už páníčkovi půjde z tvých pískacích songů hlava kolem, může je na chvíli šoupnout do pračky. Ony to vydrží, ty budeš mít sluchátka bez stopy po slině a páníčkův sluch si na chvíli odpočine. 

Jo a abys věděl – sluchátka jsou ekologické a bezpečné. Jejich výplň tvoří certifikovaný materiál z recyklovaného plastu. A kdyby se páníček pořád bál, jestli tohle náhodou není hračka jako každá druhá, tak ti prozradíme, že všechny hračky značka P.L.A.Y. podléhají standardům pro dětské hračky a neobsahují AZO barviva. 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Rozměry: 19 x 10 x 21 cm 

Použitý materiál: Recyklované plastové lahve.

P.L.A.Y.

Značka PLAY vyrábí kvalitní vybavení pro psy, zatímco myslí na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Hračky PLAY se z velké míře vyrábějí ručně a z recyklovaného plastu, ve spolupráci s předními umělci a odborníky. Značka má certifikát B Corp, se kterým se zavázala k podpoře charitativních aktivit, adekvátnímu ohodnocení pracovníků a fair trade & transparentnímu podnikání.