Všechny objednávky expedujeme až 2.1.2024 Do Nového roku přejeme spoustu radosti a spokojené bříško všem chlupáčům. 🐶❤️

Lízací podložka XL – Buddy

Kód: 243
Hafan
Neohodnoceno
Značka: LickiMat
379 Kč
Skladem (>5 ks)

Venku prší nebo na hraní zkrátka není čas? Využijte podložku k zaměstnání pejska nebo kočičky. Stačí naplnit jogurtem, paštikou, konzervou nebo kombinací se zeleninou a ovocem. Podložky LickiMat účinně potlačují úzkost a pomáhají při uvolňování uklidňujících hormonů. Tento druh podložky je vhodný pro velké psy a patří mezi složitější lízací podložkou. 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Lízací podložka pro psy a kočky

Podložka Lickimat Soother v oranžové barvě má jemné výstupky, které dobře zachytí tekuté a měkké jídlo, jako je paštika, omáčka, jogurt nebo různé doplňky výživy.

Lízací podložky LickiMat přináší nový způsob, jak můžete vašemu hafanovi nebo čičině podávat jídlo a pamlsky. Zapojte vaši kreativitu a z konzervy, granulí a oblíbených pamlsků vytvořte neodolatelnou a zdravou svačinku.

Máte doma rychlého jedlíka? Tak je lízací podložka nepostradatelným pomocníkem – už žádné hltání! Skvěle se hodí taky při tréninku a pro uklidnění. Lízací misku použijte kdykoliv potřebujete, aby se váš pes nebo kočka soustředili na jídlo (třeba během ohňostroje, bouřky, koupání nebo jiné stresující události).

Podložky LickiMat se vyrábí z pryže v „human grade“ potravinářské kvalitě. Jsou 100% netoxické a můžete je používat v mrazáku i mikrovlnné troubě. 

 

ZAMĚSTNAT HLAVIČKU A ZMÍRNIT ÚZKOST

Venku prší nebo na hraní zkrátka není čas? Využijte podložku k zaměstnání pejska nebo kočičky. Podložky LickiMat účinně potlačuje úzkost a pomáhá při uvolňování uklidňujících hormonů. 

 

ZDRAVÍ ÚSTNÍ DUTINY

LickiMat stimuluje jazyk a napomáhá produkci látek, které čistí jazyk, zuby i dásně. Zvýšená produkce slin také zajistí lepší trávení. Lízáním povrchu lízací misky si mazlíček účinně čistí jazyk a předchází zápachu z tlamy. Neváhejte do paštiky nebo jogurtu přidat například kelpu, aby si chlupáč pořádně vyčistil zoubky. 

ZDRAVÉ MLSÁNÍ

Upusťte uzdu vaší fantazii a připravte vašemu psovi neodolatelnou a zdravou svačinku. Použijte konzervu, granule a oblíbené pamlsky vašeho, ale nebojte se začlenit také jídlo pro lidi, které běžně máte doma. Skvěle se hodí arašídové máslo (bez cukru a soli, především pozor na xylitol), jogurt, ovoce a zelenina. 

MENŠÍ PORCE, VĚTŠÍ POŽITEK

Lízací podložka LickiMat umožňuje rozložit menší množství krmiva a vychutnat si ho po mnohem delší dobu. Skvěle se tak hodí pro psy s tendencí k hltání, krkání a nadýmání. Doporučuje také při redukčních dietách. Většinu pamlsků lze zmrazit, čímž dobu pro jejich snězení ještě prodloužíte. Pro dobré zapracování jídla do formy doporučujeme použít stěrku.

 

LickiMat

Lízací podložky LickiMat byly vyvinuty veterinářem v Austrálii a mají vlastní originální design. Lízací povrchy jsou navrženy tak, aby fungovaly s různými potravinami a pamlsky. Podložky jsou 100% netoxické. Vyrábí se z pryže v „human grade“ potravinářské kvalitě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: