Všechny objednávky expedujeme až 2.1.2024 Do Nového roku přejeme spoustu radosti a spokojené bříško všem chlupáčům. 🐶❤️

Keramická miska s kočičí trávou

Kód: 442
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Trixie
149 Kč
Skladem (3 ks)

Staňte se se svým kočičím parťákem na chvilku zahradníkem a vypěstujte spolu nejen hezkou, ale především velmi užitečnou kočičí trávu. Pěstování je velice snadné, zvládne jej opravdu každý. Navíc se svému parťákovi opravdu zavděčíte. :) Kočky totiž během běžné denní péče o svou srst spolykají velké množství chlupů. Když tyto chlupy zůstanou delší čas v žaludku, mohou se začít tvořit nebezpečné chomáčky chlupů (bezoáry). Právě tráva pro kočky je přírodním pomocníkem, který zajišťuje bezproblémové trávení. Kočičí tráva je pro kočky doplněk stravy. Je to taková pochoutka a zdroj vitamínů současně. Zejména při domácím chovu koček je tohle malé zahradničení prospěšné. A pokud se vám do této malé zahrádky nebude chtít, můžete krásnou misku využít na krmivo nebo vodu :)

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

  • Obsah balení: travní semeno - 50g s vkusnou a praktickou keramickou miskou. Miska je 15 x 4 cm velká a výsadbu je možné provádět opakovaně. 
  • Poznámka k použití:
    Semena nejlépe klíčí, když jsou namočená ve vodě po dobu 1-2 hodin. Pak mohou být vložena do misky. Semena ječmene můžete také zasadit do půdy nebo do nepříliš výživného propustného substrátu. Umístěte keramickou misku na světlé a teplé místo a udržujte semena rovnoměrně vlhká.
  • Semínka kočičí trávy skutečně rostou jako z vody. Pokud se postaráte o to, aby měla dost vody, za týden až dva můžete trávu kočkám předložit. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: