Škrábací šampión

Kód: 303
Značka: Trixie
49 Kč
Momentálně nedostupné

Kartonová činka s rolničkami pro kočičí vzpěrače – tvůj nový kamarád pro každodenní zábavu a fitness! Tato jedinečná hračka kombinuje vše, co máš jako kočičí atlet rád: škrábání, třepotání a rolničkovou symfonii, která ti při útoku zahraje do rytmu! 

Nejenže tato činka vypadá skvěle, ale díky své konstrukci z kartonu, konopného provázku a rolniček tě přímo vybízí k vyřádění. Každý tah, každý skok a každé zakousnutí nejenže procvičí tvé svaly, ale také podpoří zdraví tvých drápků. A co víc? "Škábací Šampion" je vyroben z materiálů šetrných k životnímu prostředí, takže si můžeš užívat zábavu s čistým svědomím. Tato činka je nejen na styl, ale zaručeně se stane tvým oblíbeným fitness partnerem. Připrav se na hodiny zábavy a škrábaní, které posunou tvé kočičí schopnosti na novou úroveň!

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

  • činka s třásněmi z konopného provázku
  • hračka s rolničkou
  • materiál: karton, konopný provázek
  • rozměr: 20 cm
  • barva: přírodní