Vrtíme se stěhuje, všechno musí pryč! Pro spokojené bříško je teď ta nejlepší doba. Už jsi omrknul všechny ty parádní věci, co ti páníček může koupit třeba pod stromeček?

Vodítko Minimalismus

Kód: 425/2-5 425/CER 425/2-8 425/CER2 425/2-6 425/STR 425/2-9 425/STR2 425/2-7 425/ROS 425/2-10 425/ROS2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
720 Kč 710 Kč 740 Kč 730 Kč 720 Kč 710 Kč 740 Kč 730 Kč 720 Kč 710 Kč 740 Kč 730 Kč od 710 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Šířka
Barva doplňků
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ačkoliv si bílou spojujeme s čistotou, nemusí tomu být pouze v architektuře. BioThanové popruhy jsou lehko čistitelné, omyvatelné a funkční – odolné vůči vodě, pachům, plísním a bakteriím. Proto se nebojte bílé barvy na vašem chlupáči. Vodítko je doplněno o standardní kovové spony, jejichž barvu si můžete přizpůsobit dle svých požadavků. 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

O BioThane:

BioThane je obchodní název pro povlakované popruhy, které vyrábí společností BioThane Coated Webbing Corp v USA. Jedná se o popruh s TPU nebo PVC povlakem. Takto upravený popruh je proti klasickému popruhu výrazně odolnější, omyvatelný, čistitelný a nenasakuje vodou. Materiál je patentován a je určen pro extrémní zatížení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: