Všechny objednávky expedujeme až 2.1.2024 Do Nového roku přejeme spoustu radosti a spokojené bříško všem chlupáčům. 🐶❤️

Škrábací činka – hračka s rolničkou

Kód: 303
Čičina
Neohodnoceno
Značka: Trixie
49 Kč
Skladem (>5 ks)

Přírodní hračka pro kočičky, která ji dostane do formy! – z mystery boxu "Novoroční předsevzetí"

Cinká a láká ke hře! Kočičí drápky ji vůbec nevadí. Naopak. Je určená proto, aby si mohla kočička hrát všemi možnými způsoby. Stačí zacinkat a uvidíte, jak rychle se váš parťák objeví! Navíc myslí i na planetku – hlavními materiály jsou karton a konopný provázek. 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

  • činka s třásněmi z konopného provázku
  • hračka s rolničkou
  • materiál: karton, konopný provázek
  • rozměr: 20 cm
  • barva: přírodní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: