Rybí fitko – sušenky ze sardinek s bazalkou, 60 g

Kód: 96
Hafan
1 hodnocení
Značka: Vrtíme
89 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Sušenky ze sardinek jsou parádní a voňavé ňamky pro všechny hafany, kteří milují rybky. Doplněné o bazalku jsou zdravým mlsáním s mnoha výhodami pro zdraví každého chlupáče. 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Sardinky jsou skvělým zdrojem vitamínu D, železa, hořčíku, draslíku, zinku, fosforu a manganu, obsahují i celou řadu vitamínu B, včetně hodnotného B12. Dodají také selen, který je důležitým protinádorovým minerálem. Jsou také velmi dobře stravitelné a vhodné pro všechny věkové kategorie pejsků. Sardinky také obsahují omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které chrání organismus před vznikem srdečních a cévních onemocnění.

Ovesné vločky mají vysoký obsah bílkovin a nenasycených mastných kyselin, obsahují vitamíny B1, B6 a E, minerály a stopové prvky (jako je fosfor a vápník), jsou výborným zdrojem vlákniny a napomáhají nám pejskům k dobrému trávení.

Bazalka je nejen chutná, ale pro nás pejsky i zdravá. Má antioxidační a antivirové vlastnosti, napomáhá proti plynatosti a usnadňuje trávení.

Pamlsky můžete podávat i kočičkám, ale je vhodné je nalámat. 

Složení: 58 % ovesné vločky, 40 % sardinky, 2 % bazalka

Balení 60 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: