Vrtíme se stěhuje, všechno musí pryč! Pro spokojené bříško je teď ta nejlepší doba. Už jsi omrknul všechny ty parádní věci, co ti páníček může koupit třeba pod stromeček?

Paroží M (80-110 g)

Kód: 339
Tip
Neohodnoceno
Značka: Vrtíme
269 Kč –40 %
Paroží M (80-110 g)
269 Kč –40 % 159 Kč
Skladem (2 ks)

Vítej v klubu paroháčů!

Pesani mají od přírody výraznou potřebu žvýkání. Jenže jak najít bezpečný, přírodní a odolný produkt pro vašeho chlupáče? Skvělou volbou pro kousaly a žvejkaly může být právě jelení paroží. Splňuje veškeré požadavky a navíc z něj pejsek získá cenné minerální látky a zdravý chrup bez zubního kamene. Struktura je tvrdá a maximálně odolná. Je tedy vyloučeno, aby pes paroží rozbil nebo rozkousal. Nemůže se tedy zranit. Tyto parůžky jsou neopracované a tedy s opravdu velkou výdrží.

Velikost M váží od 80 do 110 gramů. 

V naší kategorii žvejkalů řadíme jako úroveň 5. 

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: