P.L.A.Y. Sluchátka – hračka pro psy

Kód: 375
Neohodnoceno
Značka: P.L.A.Y.
329 Kč
Skladem (>5 ks)

Tak tyhle parádní sluchátka ti budou náramně slušet! A co víc, taky něco vydrží! Nejen, že budeš mít stylovou hračku, která ti bude slušet – můžeš do ní i pořádně kousnout! Má totiž dvouvrstvý potah a zesílené šití, takže rozhodně vydrží pár zápasů. A až zjistíš, že "klapky" pískají, bude z tebe ten nej DJ – ukaž páníčkovi, jaké remixy s těmito sluchátky umíš vytvořit! 

A pokud už páníčkovi půjde z tvých pískacích songů hlava kolem, může je šoupnout do pračky. Ony to vydrží, ty budeš mít sluchátka beze slin a páníčkův sluch si na chvíli odpočine. 

Jo a abys věděl – sluchátka jsou ekologické a bezpečné. Jejich výplň tvoří certifikovaný materiál z recyklovaného plastu. A kdyby se páníček pořád bál, jestli tohle náhodou není hračka jako každá druhá, tak ti prozradíme, že všechny hračky značka P.L.A.Y. podléhají standardům pro dětské hračky a neobsahují AZO barviva. 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Rozměry: 19 x 10 x 21 cm 

Použitý materiál: Recyklované plastové lahve.

P.L.A.Y.

Značka PLAY vyrábí kvalitní vybavení pro psy, zatímco myslí na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Hračky PLAY se z velké míře vyrábějí ručně a z recyklovaného plastu, ve spolupráci s předními umělci a odborníky. Značka má certifikát B Corp, se kterým se zavázala k podpoře charitativních aktivit, adekvátnímu ohodnocení pracovníků a fair trade & transparentnímu podnikání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: