Všechny objednávky expedujeme až 2.1.2024 Do Nového roku přejeme spoustu radosti a spokojené bříško všem chlupáčům. 🐶❤️

P.L.A.Y. Hot Dog – hračka pro psy

Kód: 436
Neohodnoceno
Značka: P.L.A.Y.
269 Kč
Skladem (2 ks)

Chystáš se grilovat, sbíhají se ti sliny, ale od stolu nedostaneš ani kousek? Tak nevěš hlavu a pořádně to roztoč s tímhle parádním hot dogem! A pokud se chceš podělit i s parťákem, můžeš mu nechat housku a ty žvýkat párek. Hračka se dá totiž rozdělit a obě části tě budou bavit.

A pro páníčky tady máme nějaké hot info, které je určitě potěší:

  • jedná se o ruční výrobu,
  • výplň je z recyklovaných plastových lahví, přesto 100% bezpečná a certifikovaná, 100% bezpečná a certifikovaná výplň
  • hračka sice není nezničitelná, ale má dvouvrstvý potah a zesílené šití,
  • neobsahuje žádná AZO barviva,
  • podléhá standardům pro dětské hračky – kdyby se psí parťák chtěl nenápadně podělit s dvounožcem
  • a pokud s ním chlupáč proběhne zahradu v dešti, nevadí – hračka se dá prát v pračce a dokonce i sušit v sušičce 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Rozměry: 16 x 8 x 9 cm

Značka P.L.A.Y. vyrábí kvalitní vybavení pro psy, zatímco myslí na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Hračky se z velké míře vyrábějí ručně a z recyklovaného plastu, ve spolupráci s předními umělci a odborníky. Značka má certifikát B Corp, se kterým se zavázala k podpoře charitativních aktivit, adekvátnímu ohodnocení pracovníků, fair trade a transparentnímu podnikání.

Hračka je z květnového mystery boxu :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: