Všechny objednávky expedujeme až 2.1.2024 Do Nového roku přejeme spoustu radosti a spokojené bříško všem chlupáčům. 🐶❤️

Mléčná srdíčka 50 g

Kód: 318
Čičina
Neohodnoceno
Značka: JR Farm
89 Kč
Skladem (>5 ks)

Neodolatelná mléčná svačinka! Potěší všechny mlsné jazýčky. Měkká mléčná srdíčka pro radost i požitek. Bez obsahu laktózy. S přírodní růžovou barvou z červené řepy. Ideální do interaktivních hraček pro kočičky. Srdíčka jsou velmi malá, a tak můžete najít spoustu využití. Nejen jako běžnou odměnu :) Díky tomu, že jsou měkká je ocení i starší kočičky nebo ty, které postrádají pár zoubků. 

 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Složení: Mléčný prášek bez obsahu laktózy 89,5 %, řepkový olej, rostlinný glycerin, červená řepa 0,5 %;
 
Analytické složky: hr. protein 31,8 %, hr. tuk 9,9 %, hr. vláknina 0,6 %, hr. popel 7%, vápník 11154 mg/kg, fosfor 8764 mg/kg, sodík 3562 mg/kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: