Sušenky ze sardinek s taurinem, 50 g

Kód: 276
Akce Čičina Hafan
Neohodnoceno
Značka: Vrtíme
79 Kč –38 %
Maminko ty nam jenom horis Kreslicí plátno 1
79 Kč –38 % 49 Kč
Skladem (>5 ks)

Z vánočního Mystery boxu!

Pelíšky jsme viděli všichni nesčetněkrát. A scénu s prskavkou si asi vybaví každý z nás. Tento ikonický film sice patří mezi vánoční, ale tyhle sušenky rozhodně může kočanda dlabat i po nich. My jsme takové prskavky vytvořili na míru pro kočičky do boxu. Malé hvězdičky, maximálně centimetr veliké krásně voní po rybičce a mají v sobě plno vitamínů. I vaše kočička bude mít hvězdičky v očích, až okusí tyhle parádní mlsky. Aby nebyly jen tak obyčejné, přidali jsme do nich taurin, který je pro kočky velice důležitý. A pozor... může je i hafan! Pokud potřebujete menší pamlsky pro svého chlupáče, rozhodně to mohou být právě tyto!

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Složení: 54 % ovesné vločky, 44 % sardinky, 2 % taurin

Výrobce: Koko Charlie Donut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: