Všechny objednávky expedujeme až 2.1.2024 Do Nového roku přejeme spoustu radosti a spokojené bříško všem chlupáčům. 🐶❤️

Lízací podložka – Fellix

Kód: 253
Čičina Hafan
Neohodnoceno
Značka: LickiMat
189 Kč
Skladem (>5 ks)

Venku prší nebo na hraní zkrátka není čas? Využijte podložku k zaměstnání kočičky nebo malého pejska v krásné fialové barvě. Stačí naplnit jogurtem, paštikou, konzervou nebo kombinací se zeleninou a ovocem. Podložky LickiMat účinně potlačují úzkost a pomáhají při uvolňování uklidňujících hormonů. Obohaťte čas krmení pro kočky. Lízací podložka je šetrná k vouskům. Umožňuje přikrčení při krmení. 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

NAPODOBUJE KRMENÍ KOČEK –  LickiMat Casper a Felix obohacují kočkám čas krmení tím, že umožňují větší aktivitu, jakou by zažívaly ve volné přírodě. LickiMat Casper a Felix zastaví "stres z vousů" a umožní vaší kočce krmit se ve skrčené poloze s plným výhledem na své okolí, čímž se sníží stres a úzkost. Kapsy jsou navrženy tak, aby jídlo nebo pamlsky vydržely dlouhou dobu.

SNIŽUJE ÚZKOST, NUDU A DESTRUKTIVNÍ CHOVÁNÍ – LickiMat pomáhá uklidnit a uklidnit vaši  kočku, když si užívá svou oblíbenou pochoutku tím, že pomáhá uvolňovat endorfiny podporou olizování. Když odcházíte z domova nebo pro stresující chvíle, jako jsou návštěvy veterináře, injekce, zotavení po zranění, stejně jako bouřky a ohňostroje. Při prvním seznámení s LickiMatem nezapomeňte na svého mazlíčka dohlížet. 

PODPORUJE OLIZOVÁNÍ  – povrchy LickiMat podporují příjemné olizování pro psy i kočky. Při olizování podložky vytváří pejsek nebo kočička více slin, které pomáhají chránit zuby a dásně a podporuje lepší trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně škrábe částice potravy a bakterie způsobující zápach z jazyka vašeho mazlíčka, čímž podporuje svěžejší dech.

POMALEJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ KRMENÍ  – LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího jedení, což následně snižuje nadýmání a zlepšuje trávení. Jedná se o skvělou alternativu k miskám s pomalým krmením. Potraviny a pamlsky můžete dokonce na podložce zamrazit. 

ALTERNATIVA K MISCE – LickiMat je dokonalou náhradou za všechny misky pro kočky a existuje široká škála designů a barev, aby vyhovovaly vašim preferencím. Můžete podávat syrové, mokré, suché i tekuté jídlo současně, aniž byste dělali nepořádek.

Lickimat Casper se svým komplexním a hlubším designem je ideální pro předkládání suchého i mokrého krmiva pro kočky spolu s měkkými a tekutými pamlsky, jako je jogurt, pyré, konzervy, paštiky, omáčka nebo obecně tekuté pamlsky a krmiva.   

  • vyrobeno z netoxického potravinářského TPR
  • 22 x 15 cm / 8,6" x 7"
  • vhodné pro všechny kočky a malé psy
  • možné vložit do mrazáku
  • omyvatelný v ruce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: