Láska s ploutvemi – sušenky ze sardinek

Kód: 99
Akce Čičina
1 hodnocení
79 Kč –38 %
Datový zdroj 2kraj
79 Kč –38 % 49 Kč
Skladem (1 ks)

Sušenky ze sardinek jsou parádní a voňavé ňamky pro všechny čičiny, které milují rybky. Doplněné o šantu kočičí jsou skvělým mlsáním s mnoha výhodami pro zdraví každé kočičky.

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Sardinky jsou skvělým zdrojem vitamínu D, železa, hořčíku, draslíku, zinku, fosforu a manganu, obsahují i celou řadu vitamínu B, včetně hodnotného B12. Dodají také selen, který je důležitým protinádorovým minerálem. Jsou také velmi dobře stravitelné a vhodné pro všechny věkové kategorie pejsků. Sardinky také obsahují omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které chrání organismus před vznikem srdečních a cévních onemocnění.

Ovesné vločky mají vysoký obsah bílkovin a nenasycených mastných kyselin, obsahují vitamíny B1, B6 a E, minerály a stopové prvky (jako je fosfor a vápník), jsou výborným zdrojem vlákniny a napomáhají nám pejskům k dobrému trávení.

Zatímco vůně šanty kočku zaktivizuje, při jejím požití je efekt opačný. Šanta působí z části jako sedativum a navozuje pocit euforie. Potřebujete-li tedy vaši kočku malinko zklidnit, pořiďte ji právě tyto sušenky.

Složení: 56 % ovesné vločky, 42 % sardinky, 2 % šanta kočičí

Balení 50 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: