Láska do žaludku 60 g – mini srdíčka z kuřecího masa

Kód: 363
Novinka Čičina Hafan
Neohodnoceno
Značka: Vrtíme
99 Kč
Skladem (3 ks)

Z Valentýnského mystery boxu "Řekni to písní"

Tyhle ňamky mohly objevit všechny kočičí lásky v boxíku. Krásně voní, jsou menší než jeden centimetr a testovala je nejedna kočička. Jsou ale super i pro malé hafany, kteří u nás hledají zastání maximálně v králičích nebo srnčích bobcích. Parádně se hodí do pamslkovníku na cvíčo. Nebo jen tak, protože toho svého kočičáka nebo hafíka prostě milujete. 

Proč se vůbec pytlík jmenoval "Boky jako skříň"? No, hlavně kvůli kuřecího masa. Nejen, že obsahuje spoustu bílkovin a vitamínu A a B2, ale také minimum tuku, proto je vhodné při dietách, po nemocech, pro štěňátka, koťátka a pro seniory. Taky zde v zastoupení najdete kuřecí játra, která obecně patří k nejhodnotnějším masům vůbec. Jsou top surovinou zejména díky vysoké koncentraci minerálů – železa, zinku, mědi a chromu – stopových prvků a vitamínů. Vždy je ale nutné je přidávat k nějaké svalovině – tady jsou v kombinaci nejen s kuřecím masem, ale také s ovesnými vločkami. Ovesné vločky obsahují látky, které mají dobrý vliv na kvalitu srsti. A to jak u psů, tak i u koček. Jsou lehce stravitelné a obsahují vysoké množství bílkovin, nenasycených mastných surovin a také sacharidů. Mimo to také zklidňují zažívání. 

Pamlsky jsou ručně dělané. 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Složení: 40% kuřecí maso, 40% kuřecí srdíčka, 20% ovesné vločky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: