Vrtíme se stěhuje, všechno musí pryč! Pro spokojené bříško je teď ta nejlepší doba. Už jsi omrknul všechny ty parádní věci, co ti páníček může koupit třeba pod stromeček?

Kachna 120 g

Kód: 219
Čičina
Neohodnoceno
Značka: SokolFalco
26 Kč
Skladem (2 ks)

Parádně namletá, s kousky drobů a vůni kachny. Pro všechny milovníky drobných a měkkých kousků svaloviny je tohle ta pravá večeře. Ručně plněné konzervy od SokolFalco jsou bez konzervačních látek a dochucovadel. Obsahuje pouze maso a droby. Tento typ konzerv máme ve velikosti 120 g. 

Konzervy Líza jsou také vhodné do lízacích podložek – nechte kočičku si tuhle kvalitní ňaminu pořádně vychutnat  ;)

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Konzervy od SokolFalco jsou poctivé české konzervy, které ke své výrobě používají pouze maso ve vysoké kvalitě. Více než 20 let zkušeností a výroby zaštítěné veterinářem. 

Slozeni: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (kachní a kuřecí maso, hovězí droby, vepřové droby). 

Výrobek může obsahovat kosti.

Výrobek neobsahuje sóju.

Vyrobeno bez konzervačních látek, dochucovadel a barviv. Výroba pod stálým veterinárním dozorem.

Uchovejte v chladu a suchu.

Analytické složky: Hrubý protein 16 %, hrubý tuk 11 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 2,5 %, vlhkost 70 %.

Vysoký přirozený obsah vitaminu (A, D, E) a aminokyselin (lysin, methionin, cystin). Kompletní krmivo .

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: