Leonardovo srdce – Jerky z vepřového srdíčka, 50 g

Kód: 381
Čičina Hafan
1 hodnocení
Značka: Vrtíme
79 Kč
Skladem (2 ks)

Z valentýnského boxu "Řekni to písní"

Tenhle zaláskovaný pytlík s názvem Leonardovo srdce v sobě ukrývá opravdový poklad pro tvůj mlsný jazýček. Láska přeci prochází žaludkem. Tvůj čumáček tady může cítit tu skvělou a výraznou vůni sušených jerky z vepřového srdíčka. Srdíčka jsou bez přidaných vitamínů, konzervantů a změkčovadel. Díky své křehkosti je může papat i kočička nebo malý pejsek. Výrazné aroma a výborná chuť zaručí, že na cvičáku to může být ten "top" pamlsek. U kočiček zase vůně funguje jako opravdové lákadlo. 

Vepřové srdce navíc obsahuje vitamíny A, D, a také esenciální mastné kyseliny stejně jako celou škálu makrominerálů a stopových prvků.

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Sušené jerky z vepřového srdíčka (50g)

  • 100% přírodní
  • Šetrně a pomalu sušené
  • Bez konzervantů, chemie a umělých vitamínů
  • Zdravý pamlsek a výtaný doplněk výživy pejsků a kočiček
  • Výborně fungují při výcviku a lze v kapse či pamlskovníku lámat na potřebnou velikost
  • Aroma pečeného masa
  • Obsah živin: proteiny 62,9 %, tuk 37,1 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: