Jelení plátky 60 g

Kód: 416
Novinka Čičina Hafan
1 hodnocení
Značka: Natureca
79 Kč
Skladem (1 ks)

Byly v Pamlscích do schránky a dokonce je měly kočičky ve Valentýnském boxu. Obal jim sice zůstal, ale kvalita se nezměnila. Voní tak, že se za nimi otočí nejeden chlupáč. Alergie na kuřecí? Na obiloviny? Ryby? Pche... tak s těmito ňamkami se bát nemusíš bát. Plátky ze 100 % masa – bez konzervantů, umělých vitamínů a pojidel ti zaručí, že nemusíš s páníčkem študovat složení. Je to totiž pouze sušené jelení maso. Plátky se dají lámat, takže je nezapomeň vzít na cvíčo, šoupnout do interaktivních hraček nebo dát menšímu parťákovi. 

Zvěřinové maso má tu výhodu, že jej můžeš zdlábnout i když máš nějakou alergii, protože vůbec nedráždí imunitní systém. Navíc šmakuje téměř každé princezně na hrášku, takže pokud si pamlsky vybíráš, zkus právě tento. 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Složení: jelení maso

Analýza: Tuk 35,8%, Bílkoviny 54,2%, Vlhkost 11,2%, Popel 2.9%

Skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunci. Krajina původu EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: