Kevinova cihla – sušenky s arašídovým máslem a banánem, 50 g

Kód: 270/50
Neohodnoceno
Značka: Vrtíme
59 Kč
Skladem (5 ks)
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Z vánočního Mystery boxu!

"Harry, jdu do baráku!" – tuhle hlášku známe všichni. Stejně jako Kevina a jeho neplánovaný pobyt bez rodiny. Vánoční mystery box se nesl v duchu filmů a tak ani tento film tam nesměl chybět. Na míru jsme pro vás nechali vyrobit sušenky ve tvaru cihliček, které Kevin házel v ikonické scéně po zlodějích. A jsou naprosto božské! Obsahují arašídové máslo, banán a ovesné vločky. Takže si na nich mazel pošmákne. A kdyby vás honila mlsná, můžete mu potají nějakou tu cihličku zdlábnout.  

Cihličky mají cca 1,5 až 2 cm a jsou tak vhodné i pro menší pejsky. Případně se dají ještě lámat. 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Složení: 50 % ovesné vločky, 35 % banány, 15 % arašídové máslo

Výrobce: Koko Charlie Donut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: