Hafoniéra - 50 g

Kód: 294
Novinka Tip Hafan
Neohodnoceno
Značka: Blue Tree
99 Kč
Skladem (1 ks)

Pamlsky pro potěšení vašeho chlupáče nejen k Valentýnu! Vypadají fajn a chutnají ještě lépe. Tak mu dopřejte supr mlsání, které nejen vypadá božsky :) 

  • Pamlsky v hafoniéře obsahují různé druhy masa - kachní, zvěřinu a jehněčí, doplněno o zdravou zeleninu
  • Ozdoben ovocem, kokosem a červenou řepou
  • Krásnou barvu dodávají přírodní ingredience, jako je petržel, spirulina nebo kurkuma 
  • Žádné dochucovadla, barviva, obiloviny 
DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: