Cheesies – Želatina s kozím mlékem, kachnou, lněným semínkem a karobem S 40 g

Kód: 327
Novinka Hafan
Neohodnoceno
Značka: Blue Tree
79 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Chcete svého hafana zabavit a zároveň mu poskytnout něco nejen chutného, ale i zdravého? 

Malý (S) žvýkací pamlsek s kozím mlékem a želatinou pro zdravé klouby od Blue Farm může být tím pravým. Obsahující totiž pouze 2,3 % tuku! Řadíme ho nejen mezi žbýkací pamlsky, ale zároveň i dentální. Díky žvýkání a chroupání těchto Cheesies pamlsků se podpoří prevence tvorby zubního kamene. 

Při výrobě pamlsku v procesu speciálně vyvinutém společností Blue Tree bylo použito kozí mléko v kombinaci s prvotřídní želatinou a dalšími přísadami. Dohromady tvoří zdravý žvýkací pamlsek, který prospívá kloubům, kostem a srsti vašeho psa. Kozí mléko je pro psy velmi zdravé a je přírodním zdrojem vysoce kvalitních bílkovin, vitaminů, minerálů a stopových prvků. Vápník, který je obsažen v mléku, také posiluje vývoj struktury kostí a pomáhá je udržovat zdravé.
Želatina je zase bohatá na různé aminokyseliny, které zachovávají stabilitu kloubů a podporují odolnost vazů a šlach.

Lněné semínko, jako doplněk je skvělé hned ze 3 důvodů: 

  1. Zvyšuje kvalitu srsti nebo kůže 
  2. Zlepšuje peristaltiku střev 
  3. Zvyšuje hladinu Omega 3 mastných kyselin v organismu 

Všechny Cheesies jsou 100 % bez obsahu přídatných látek. Neobsahují obiloviny nebo lepek.

V naší kategorii žvejkalů řadíme jako úroveň 3. 

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: mléko a mléčné produkty (kozí mléko 2,1%), želatina 32%, rostlinný glycerin, kachní maso 4%, lněné semínko 1,5%, karob 1,5%;

Analytické složky: hr. protein 52,4%, hr. tuk 2,3%, hr. vláknina 0,5%, hr. popel 5,1%; vápník 6980 mg/kg, fosfor 5632 mg/kg;

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: