Almo Nature HFC DOG - Tuňák a treska 95g

Kód: 261
Hafan
Neohodnoceno
35 Kč
Skladem (>5 ks)

Almo Nature HFC, 95 g

Almo Nature HFC je kompletní přírodní a vysoce kvalitní krmivo pro všechny dospělé psy. Jelikož přírodní složky jsou již bohaté na minerální látky a vitamíny, nemusí být přidávány uměle. Almo Nature HFC neobsahuje žádné konzervanty, atraktanty ani barviva. Dobře stravitelná rýže slouží jako zdroj uhlohydrátů. Rýže na rozdíl od obilovin vykazuje velice nízký alergenní potenciál. Jednotlivé přísady jsou té nejvyšší kvality a byly původně určeny pro lidskou spotřebu. Téměř všechny živiny a lahodná chuť mohou být zachovány právě díky šetrnému vaření ve vlastní šťávě. Tento speciální výrobní proces je toto krmivo lehce stravitelné a vhodné pro psy s citlivým trávením.

  • Maso a rýže v kvalitě pro lidskou spotřebu
  • Maso ve vlastní šťávě
  • Zachovány kusy masa v originální podobě, jen tepelně upraveny
  • Přirozeně bohaté na vitaminy a bílkoviny
  • Živiny v málo zpracované formě
  • Bez chemických látek, konzervantů, ochucovadel a barviv

Detailní informace

DOBROČINNOST
DOBROČINNOST
Věnujeme pravidelně část měsíčního zisku na pomoc zvířatům v nouzi. Spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat, kterým každý měsíc věnujeme 8%. Další 2 % jdou na konkrétní, akutní projekty. Společně tak pomůžeme těm, kteří si sami pomoci nemohou.
EKOLOGIE
EKOLOGIE
Výrobky Vrtíme jsou baleny s co největším citem pro ekologii. Krabice Mystery boxů jsou zároveň poštovními krabicemi, proto šetříme i množstvím obalového materiálu. Každý sortiment i obal vybíráme pečlivě a s důrazem na životní prostředí.
KVALITA
KVALITA
Pamlsky a další krmivo, které ve Vrtíme najdete jsou převážně z masa a bez chemie. Pamlsky nám vyrábí na míru čeští výrobci z kvalitních lokálních surovin. V této filozofii chceme pokračovat i u dalších produktů, které na e-shopu najdete.
ROZMANITOST
ROZMANITOST
Vrtíme Mystery Boxy obsahují radost pro mazlíčka i pánička. Najdete v něm skvělou kombinaci zábavy, péče a krmení. Pamlsky do schránky vám zase zajistí perfektní rozmanitost svým měnícím se obsahem. Vybere si opravdu každý!

Detailní popis produktu

Krmný návod: 6 kg pes 95 g konzervy + 75 g granulí, 12 kg pes 140 g konzervy + 140 g granulí. Zabezpečte vždy dostatek pitné vody.

Složení: Tuňák pruhovaný 29,5 %, treska 27,5 %, Rýže 3 %.

Deklarované jakostní znaky: Hrubá bílkovina 11 %, Hrubá vláknina 0,3 %, Hrubé oleje a tuky 1,2 %, Hrubý popel 1,6 %, Vlhkost 82,9 %, 765 kcal/kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: